Oktan Investment dynamicznym deweloperem

Na przeciw oczekiwaniom…
8 maja 2014
Nowa Zamiejska zmienia słupski krajobraz.
9 marca 2016
Oktan Investment zadebiutował na deweloperskim rynku słupskim w drugiej połowie 2013 roku. Nowa oferta w postaci Osiedla Nad Stawem okazała się  z całą pewnością sukcesem sprzedażowym w tym rejonie. Nowoczesne budownictwo okraszone ponadprzeciętną architekturą zaowocowały zainteresowaniem wśród klientów. Osiedle Nad Stawem zaskakuje nie tylko walorami zewnętrznymi, gdyż jego niebanalna lokalizacja w parku wypoczynkowym z Stawkiem Łabędzim w roli głównej stała się miłym zaskoczeniem dla wielu mieszkańców miasta.

Inwestycja została podzielona na dwa etapy. W I etapie inwestor postanowił wbudować i oddać do użytku 32 mieszkania, zaś kolejny etap składał się z budowy 40 mieszkań co wspólnie tworzy 4 budynki o łącznej ilości 72 mieszkań. Osiedle zostało ukończone jesienią 2015 roku.

 

Osiedle Nowa Zamiejska

We wrześniu 2015 roku rozpoczęły się pracę przy budowie kolejnej inwestycji, którą nazwaliśmy NOWA ZAMIEJSKA położonej w niedalekim sąsiedztwie Osiedla Nad Stawem. Atuty lokalizacji, przestrzeni i bogatej zieleni w pełni przemawiają za tym, by wykorzystać najlepszy rejon Słupska pod budownictwo mieszkaniowe. Osiedle Nowa Zamiejska oferuje 124 mieszkania, a przebieg ich realizacji podzielony jest na dwa etapy. Pomimo bliźniaczej architektury do Osiedla Nad Stawem inwestycja będzie wyróżniać się wyjątkowymi atutami. Szereg nasadzeń pomiędzy budynkami, szeroka gama roślinności, efektowne oświetlenie i ściana wodna z strumykami upiększą teren NOWEJ ZAMIEJSKIEJ.

1 2