SŁUPSK,UL. ZAMIEJSKA

Prestiżowa dzielnica z bogatą tradycją

Dzielnica, w której usytuowaliśmy osiedle NOWA ZAMIEJSKA, od dziesiątków lat jest synonimem luksusu w naszym mieście. To tu, jeszcze przed wojną, mieszkali najzamożniejsi mieszkańcy Słupska. To była prawdziwa enklawa spokoju i widomy znak prestiżu. Pora wrócić do źródeł. Dzisiaj dodatkowym atutem tej lokalizacji jest bliskość centrów handlowych, urzędów, miejsc pracy oraz aren aktywnego wypoczynku.

OSIEDLE NOWA ZAMIEJSKA

Słupsk zmienia się na naszych oczach

Chcemy dostarczyć Słupszczanom mieszkania i apartamenty na najwyższym poziomie. Oktan Investment stawia na precyzję, komfort i prestiż. Naszym nadrzędnym celem jest, w pewnym sensie, zrewolucjonizowanie mieszkalnictwa w tym regionie. Słupsk i jego Mieszkańcy na to zasługują. Wszelkie nasze działania kierujemy ku funkcjonalności połączonej z wygodą. Architektura, położenie nowego osiedla, a także układ mieszkań, dorównują obowiązującym standardom. Słupsk powinien obfitować w nowoczesne obiekty mieszkalne, co naszym zdaniem może zaowocować lepszym wizerunkiem miasta w oczach ludzi spoza regionu.


DOBRY STYL I HARMONIA
ZACHWYCA PRZEZ POKOLENIA

nowa-zamiejska_oktan-investment_słupsk124-1_96

96 MIESZKAŃ

Prestiżowe osiedle Nowa Zamiejska to 96 nowoczesnych, przestronnych i funkcjonalnych mieszkań.
nowa-zamiejska_oktan-investment_słupsk129

129 MIEJSC PARKINGOWYCH

Dla mieszkańców osiedla są do dyspozycji 129 miejsc parkingowych
nowa-zamiejska_oktan-investment_słupsk11000

11.000 m2 TERENU

Osiedle NOWA ZAMIEJSKA to ponad 11 tys. metrów kwadratowych powierzchni.
300

300 DRZEW I KRZEWÓW

Na terenie osiedla planowane jest posadzenie ponad 300 sztuk drzew i krzewów.

O NASZEJ INWESTYCJI

 

Inwestycja,którą realizujemy pod dumną nazwą Nowa Zamiejska to kontynuacja naszej idei unowocześniania Słupska. Tradycja solidnego budowania oraz warunki bogate w liczną zieleń i wodę w połączeniu z doskonałą lokalizacja to nasze silne strony. Moda na mieszkanie w nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkaniach stawia przed nami wysokie poprzeczki, które chętnie przeskakujemy z nadwyżką. Osiedle Nowa Zamiejska to przede wszystkim przestrzeń i spokój, które oferuje miejsce inwestycji. Każdy słupszczanin powinien samemu zobaczyć jak zmienia się ulica Zamiejska z deweloperem Oktan Investment.

Mateusz Brzeski - sp. ds. marketingu Oktan Investment


Projekt osiedla Nowa Zamiejska nawiązuje do pobliskiego osiedla Nad Stawem. Oba realizuje Oktan Investment, oba są zaprojektowane przez biuro projektowe Jo Design ze Słupska. W nowej realizacji staraliśmy się zwiększyć nacisk na komfort mieszkań i przestrzeń wokół poszczególnych budynków. Efekt ten uzyskano dzięki garażom podziemnym, co pozwoliło stworzyć przestronny wewnętrzny dziedziniec. Może on spełniać rolę serca osiedla, stanowiąc jednocześnie unikalny i wyjątkowy dodatek do mieszkań. Dziedziniec ten będzie wyłączony z ruchu samochodowego, a dzięki temu bezpieczny i przyjazny wypoczynkowi dorosłych i dzieci. Dodatkowym atutem jest zaprojektowana zieleń oraz tzw. mała architektura z kurtyną wodną i oświetleniem.

Mamy nadzieję, że docenią Państwo starania naszego biura oraz dbałośc dewelopera o każdy element osiedla. W skali naszego miasta to naprawdę wartość unikalna, którą warto wyróżnić. Z prawdziwą przyjemnością polecam Państwu mieszkania na osiedlu Nowa Zamiejska.

Joanna Szafarz - Jo Design, pracownia projektowa

 

Tworząc wizję zagospodarowania terenu osiedla NOWA ZAMIEJSKA chcieliśmy zapewnić przyszłym mieszkańcom maksimum komfortu i przyjemności. Bujna roślinność, efektowna kurtyna wodna i wysublimowane oświetlenie wprowadzają harmonię i intymność, a teren nabiera bardzo indywidualnego charakteru. Obszerna przestrzeń pomiędzy budynkami pozwoliła nam na zaplanowanie nasadzeń sześćdziesięciu kilku drzew i ponad 1000 sztuk krzewów, bylin i traw ozdobnych. Rośliny zostały zaprojektowane w taki sposób, aby stanowiły ozdobę przez cały rok dzięki płynnej zmianie walorów estetycznych pomiędzy poszczególnymi gatunkami. Zieleń została ujęta w nowoczesne, geometryczne ramy harmonizujące z bryłami budynków, a jej naturalistyczny charakter łagodzi surowe kształty, czyniąc przestrzeń lekką i zwiewną. Oprawę dla bujnej roślinności stanowią eleganckie nawierzchnie, drewniane podesty, podświetlane ławki mocowane na niskich murkach oporowych oraz stylowe leżaki. Najbardziej charakterystycznym miejscem NOWEJ ZAMIEJSKIEJ jest centralny plac z designerską fontanną w postaci geometrycznej ramy z kurtyna wodną. Będzie to miejsce spokojnego wypoczynku i sąsiedzkich spotkań w otoczeniu pełnym zieleni, spójnym ze względu na swój wyjątkowy charakter, styl, faktury oraz barwy.

Zuzanna Chudzińska - ZA Studio